MORA-SUPER

Terapia i diagnostyka aparatem MORA-SUPER jest metodą całościowej diagnozy i leczenia która wykorzystuje ultra subtelne drgania organizmu człowieka.

Podczas prowadzonych wieloletnich badań przez wielu znamienitych naukowców bezsprzecznie stwierdzono że organizm człowieka wytwarza własne właściwe tylko dla niego subtelne pole elektromagnetycznej oscylacji, która może być elektronicznie przetworzona i wykorzystana do terapii.

Terapie aparatem MORA-SUPER wykonuje się poprzez przekazywanie informacji do i z organizmu pacjenta za pomocą czterech elektrod połączonych z kończynami badanego.

Aparat poprzez analizę pola jest w stanie wskazać które sektory organizmu są zakłócone , a następnie wysyłając do organizmu lustrzane odbicie drgań które powoduje ich wyciszenie a w dalszej konsekwencji całkowite wygaśnięcie.

Przeciwwskazania w stosowaniu badania:

ciąża
wszczepiony rozrusznik serca
chemioterapia
W dniu wykonywania badania nie należy pić kawy, alkoholu, a także w miarę możliwości powstrzymać się od palenia tytoniu.

Podczas stosowania terapii zaleca się picie dużych ilości 1,5-2 l niegazowanej wody w celu skutecznego wypłukiwania toksyn.

Badanie aparatem MORA-SUPER jest w stanie zdiagnozować:

alergie pokarmowe i wziewne
grzybice
obciążenia organizmu promieniowaniem, toksynami środowiska
niedobory witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów i enzymów, pomóc w rzuceniu palenia