Platforma Schumanna

Urządzenie medyczne Schumann 3D platte medical przeznaczone jest do wykonywania zabiegów wibroterapii kończyn dolnych, górnych oraz tułowia.

Wytwarzane przez platformę wibracje regulują układ krążenia, stymulują układ nerwowy, wzmacniają mięśnie i kości. Likwidują blokady i stany napięć mięśniowych oraz powięzi. Regulują metabolizm, poprawiają kondycję psychiczną i fizyczną.

Na platformie Schumann 3D całe ciało poddawane jest terapii i wprawiane w ruch za pomocą prawoskrętnych pionowych drgań o częstotliwości 7,83 Hz. Dzięki temu zostaje osiągnięty efekt trójwymiarowego, dynamicznego modelingu ciała i zostaje przywrócony prawidłowy rytm organizmu. Wszechstronne i wielokierunkowe oddziaływanie platformy Schumann 3D na organizm sprawia, że jego regeneracja przebiega bardzo szybko i skutecznie.

Jedno krótkie ćwiczenie na platformie odpowiada dlugotrwałemu treningowi. Urządzenie jest proste w obsłudze i wygodne w transporcie.

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA PLATFORMY DO DOMU.

ZAPYTAJ O TAKĄ MOŻLIWOŚĆ W RECEPCJI

 

Na bazie platformy Schumann 3D powstały urządzenia z serii Schumann 3D System; system terapii na siedząco - Krzesło Schumanna oraz system terapii na leżąco – Podgrzewane Łóżko Schumanna. Obydwa są dostępne w ofercie naszego centrum.

Systemy Schumann 3D mogą być stosowane w stanach wymagających wzmocnienia organizmu, poprawy motoryki a także przy masażach i relaksacji. Przeciwdziałają chorobom poprzez aktywowanie mechanizmów samoregulacji orgaizmu i pozwalają na ośiągnięcie ogólnej harmonii.