TERAPIA SCIO

SCIO zdjecie z człowiekiem

TERAPIA SCIO (Scientic Consciousness Interface Operations System, łac. WIEM)

  • Supernowoczesne urządzenie z europejskim certyfikatem medycznym II a, zgodnym z dyrektywą WE 93/42/EWG,
  • automatyczne, sterowane przez komputer, nieinwazyjne, aktywne urządzenie terapeutyczne
  • koordynuje złożony program bioofeedbacku (elektro-modalnego z oprogramowaniem komputerowym)
  • terapia przy użyciu elektrod połączonych do głowy oraz kończyn, co daje dokładny i precyzyjny efekt
  • dzięki temu w nieinwazyjny sposób uzyskuje się dostęp do 11 000 danych sklasyfikowanych jako parametry fizjologiczne i zmiany patalogiczne
  • Urządzenie terapeutyczne zwane rezonansem życia - zakres zastosowań

 

 

TERAPIA SCIO ANTY STRES

Odzyskaj spokój i harmonię dzięki terapii antystresowej.
Chodzi nie tylko o czynniki stresogenne, czyli stres zewnętrzny, również o ten wewnątrzkomórkowy, do którego przyczyniają się długo zalegające toksyny i inne nieprawidłowości. Blokady czy niedobory – wszystko, co powoduje, że organizm nie funkcjonuje prawidłowo.
Terapia SCIO poprawia witalność komórkową poprzez poprawę zdolności organizmu do odbudowy, regeneracji, samouzdrawiania...
Efekt ;
Obniżenie poziomu stresu przyspieszającego starzenie się organizmu.
A także: poprawa równowagi hormonalnej, natlenienia organizmu, redukcja patogenów, lepsze samopoczucie , regeneracja organizu TERAPIA SCIO ANTY AGING I ODMŁADZANIE

Odzyskaj młodszy i atrakcyjny wygląd dzięki terapii ODMŁADZANIE


W tej terapii pracujemy nad procesami przeciwstarzeniowymi i profilaktyką zdrowia.


Terapia obejmuje regulację i harmonię witamin, minerałów, białek, węglowodanów i tłuszczy. Tlenu oraz hormonów.
Detoksykacja organizmu, regulacja gospodarki wodnej, regeneracja naczyń krwionośnych, uszkodzonych komórek i tkanek oraz praca serca, zaczną przebiegać harmonijnie co przełoży się na lepsze zdrowie, równowagę całego organizmu i dużą dawkę pozytywnej energii każdego dnia! Terapeuta SCIO dobierze specjalny program wspomagający, obejmujący wskazówki dietetyczne, program pracy z ciałem (sport, ćwiczenia), masaże. Terapeuta doradzi, jak na co dzień zadbać o siebie, by utrzymać dobroczynne skutki terapii.

TERAPIA SCIO PSYCHOLOGIA

Odzyskaj równowagę. Terapia SCIO pod kątem psychologicznym. Indywidualny plan dostosowany pod każdego pacjenta w oparciu o cele, nad którymi pacjent chce pracować.

Terapia obejmuje regulację i harmonię emocji i stresu. Pracę nad traumami i lękami.
Możliwość pracy nad poprawą parametrów uczenia się, błyskotliwości.
Terapia koncentracji uwagi, szybszego zapamiętywania. Przydatna podczas egzaminów. 


TERAPIA SCIO TRAUMY I LĘKI

Terapia SCIO pod kątem psychologicznym. Indywidualny plan dostosowany pod każdego pacjenta w oparciu o cele, nad którymi pacjent chce pracować.
Terapia obejmuje regulację i harmonię emocji i stresu. Pracę nad traumami i lękami.
Możliwość pracy nad poprawą parametrów uczenia się, błyskotliwości.
Terapia koncentracji uwagi, szybszego zapamiętywania.
 


TERAPIA SCIO ODCHUDZANIE

Utrata wagi, redukcja stresu, regeneracja organizmu, szybszy metabolizm, odmłodzona cera, poprawa samopoczucia. Odchudzanie to holistyczny program uwzględniający dodatkowo odpowiednią dietę i suplementację – na każdy moment Twojego życia. Program uwzględnia równiez prewencję i opóżniajacy proces starzenia. Najdokładniejsza diagnostyka pokarmowa oraz likwidacja stresu dzięki SCIO .
 

TERAPIA SCIO DETOX

Kompleksowe oczyszczanie organizmu z toksyn, grzybów, pleśni i pasożytów. Niweluje wpływ bakterii, wirusów, farmaceutyków, metali ciężkich i innych substancji chemicznych. Oczyszczając organizm z patogenów, przyśpiesza metabolizm, poprawia samopoczucie i odporność. Wspomaga układ hormonalny, dotlenianie organizmu i regulację masy ciała. Opóźnia procesy starzenia.
 

TERAPIA SCIO REGENERACJA KRWI

Regeneruje i poprawia jakość krwi. Wspomaga regulację stężenia cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Poprawia natlenienie krwi i tkanek całego ciała. Usprawnia krążenie i reguluje ciśnienie krwi. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie śledziony i wątroby. Wspomaga detoksykację organizmu.
 

TERAPIA SCIO WELL BEING

Terapia, która skupia się nad pozytywnym odczuwaniem, tak żebyśmy byli odprężeni i zrelaksowani. Dodatkowo pełni sił witalnych i energii do działania.
Trening dający energię, stymuluje ciało, poprawia koncentrację i bystrość umysłu.
 

TERAPIA SCIO DLA SPORTOWCÓW

Regeneruje i poprawia jakość życia sportowców. Poprawia natlenienie krwi i tkanek całego ciała. Usprawnia krążenie i reguluje ciśnienie krwi. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie śledziony,wątroby oraz organów które są nadwyrężone przez uprawianie sportów.. Wspomaga detoksykację organizmu.
 

TERAPIA SCIO ODCHUDZANIE PRZEZ ODŻYWIANIE

Utrata wagi, redukcja stresu, regeneracja organizmu, szybszy metabolizm, odmłodzona cera, poprawa samopoczucia. „Leczenie żywieniem" to holistyczny program uwzględniający dodatkowo odpowiednią dietę i suplementację – na każdy moment Twojego życia. Program uwzględnia równiez prewencję i opóżniajacy proces starzenia. Najdokładniejsza diagnostyka pokarmowa oraz likwidacja stresu dzięki SCIO.